Ubytování - Jičín - Český ráj

 

Ubytování v Penzionu u Prachovských skal v Českém ráji

 
Ubytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal  v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj v podkroví
Ubytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj v podkrovíUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj v podkroví - přistýlkaUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj v podkrovíUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj v podkrovíUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkamiUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkamiUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkamiUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - posezení u krbuUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - posezeníUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - přistýlkaUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - dvoulůžkový pokojUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - posezení ve třílůžkovém pokoji s přistýlkouUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - vchod na terasu - třílůžkový pokojUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - třílůžkový pokojUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - menší kuchyňský koutUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - jídelní koutUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - jídelní a kuchyňský koutUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - toaletaUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - terasaUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - okolí penzionuUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - posezeníUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - ohništěUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - pohled z oknaUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování - Jičín - Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - zahrada u penzionu
 

UBYTOVÁNÍ V JIČÍNĚ
ČESKÝ RÁJ

Penzion u Prachovských skal

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
Český ráj

 

Fotogalerie
Českého ráje

 

 

Další ubytování
Českém ráji

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Český ráj

na Českých výletech

 

Penziony Český ráj

 

 

----------------------------------------

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Jizerské hory

 

Ubytování Krkonoše

 

Ubytování Orlické hory

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion u Prachovských skal v Českém ráji - kód jc13

             

Majitelé požadují i úhradu doplatku na účet České pohody. Nemohou přijímat hotovost.

 

Letní sezona + svátky

 

 

 

počet osob

2 osoby na 1 noc

3 osoby na 1 noc

4 osoby na 1 noc

délka pobytu

od 3 nocí

do 2 nocí

od 3 nocí

do 2 nocí

od 3 nocí

do 2 nocí

pokoj č. 1

-

-

1.250 Kč

1.350 Kč

1.560 Kč

1.650 Kč

pokoj č. 2

980 Kč

950 Kč

-

-

-

-

pokoj č. 3

-

-

1.250 Kč

1.350 Kč

1.560 Kč

1.650 Kč

pokoj č. 4

1.140 Kč

1.200 Kč

1.250 Kč

1.350 Kč

-

-

Mimosezona

 

 

 

 

 

 

počet osob

2 osoby na 1 noc

3 osoby na 1 noc

4 osoby na 1 noc

délka pobytu

od 3 nocí

do 2 nocí

od 3 nocí

do 2 nocí

od 3 nocí

do 2 nocí

pokoj č. 1

900 Kč

950 Kč

1.080 Kč

1.150 Kč

1.350 Kč

1.600 Kč

pokoj č. 2

900 Kč

950 Kč

-

-

-

-

pokoj č. 3

900 Kč

950 Kč

1.080 Kč

1.150 Kč

1.350 Kč

1.600 Kč

pokoj č. 4

900 Kč

950 Kč

1.080 Kč

1.150 Kč

-

-

 

V pokoji č. 1 a 3 jsou 4 lůžka, v pokoji č. 2 jsou 2 lůžka, v pokoji č. 4 jsou 3 lůžka.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu jsou zdarma, max. ale zdarma pouze 1 dítě na pokoji.
Dětská postýlka včetně lůžkovin 200 Kč/noc.
Sezona je červenec, srpen, svátky, Vánoce, silvestr a Velikonoce, ostatní období jsou mimosezona, kdy jsou možné víkendy, min. 2 noci. V období státních svátků min. 3 noci, velikonoce min. 4 noci.
Ceny o svátcích se mohou lišit od ceníku v závislosti na počtu osob a nocí.
Penzion je v provozu červenec a srpen – týdenní pobyty, mimo toto období je možné ubytování pouze pro skupiny a záleží na délce ubytování.

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Pálava

 

Ubytování Beskydy

 

Vinné sklípky s ubytováním

 

Ferienhäuser Tschechien

 

Ubytování - dovolená na statku

 

Chaty a chalupy na Silvestra

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Ubytování na horách

 

Silvestr na horách

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

Dovolená s dětmi

  

Školy v přírode

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Jičín - Český ráj - Penzion u Prachovských skal a další ubytování v Českém ráji vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz