ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Chaty a chalupy s bazénem 2024

Chaty a chalupy s bazénem - pronájem chat a chalup s bazénem venkovním i s vnitřním bazénem

Chaty a chalupy s bazénem - chalupa s bazénem k pronajmutí na Podblanicku  Chaty a chalupy s bazénem - chalupa s bazénem k pronajmutí u Radimi v Českém ráji  Chaty a chalupy s bazénem - chalupa s vnitřním bazénem k pronajmutí v Zubří na Vysočině

Pronajmutí chaty či chalupy s bazénem - to je záruka spokojené dovolené pro vaše děti - děti si mohou s bazénem na zahradě chaty či chalupy užívat po celou dobu dovolené. Chaty a chalupy s bazénem k pronajmutí nabízíme v turisticky zajímavých místech, kde je možnost s bazénem kombinovat koupání v přírodě nedaleko chaty či chalupy (zde najdete chaty a chalupy k pronajmutí u vody nebo blízko koupání) - tedy pokud vyjde počasí. A nebo se zajímavými výlety do okolí chaty nebo chalupy. A pokud se jedná o pronájem chaty či chalupy s bazénem vnitřním nebo s bazénem krytým, je to dokonalé řešení pro dešťivé dny. Další možností, jak dětem zpestřit pobyt na chatě nebo chalupě s bazénem je návštěva některé z akcí pro děti, které se, konají v celé České republice - řada z nich jistě i v okolí vaší chaty nebo chalupy.

Kromě pronajmutí chaty či chalupy si pro svou dovolenou s bazénem můžete vybírat i z nabídky penzionů s bazénem. A zde najdete kompletní nabídku ubytování s bazénem v celé ČR. A zde všechny chaty a chalupy k pronájmu v ČR (tedy včetně chat a chalup, keré nejsou s bazénem).

Chaty a chalupy s bazénem v neatraktivnějších turistických oblastech ČR:

Chaty a chalupy s bazénem vám můžeme nabídnout prakticky ve všech turisticky zajímavých oblastech České republiky. Nejbohatší je nabídka chat a chalup s bazénem v  jižních Čechách. Řadu chat a chalup s bazénem nabízíme i na sousední  jižní Moravě nebo v, také hodně navštěvovaném, Českém ráji. Chata či chalupa s bazénem může být vhodnou zákadnou i pro sportovnější dovolenou na horách. Proto i na horách máme řadu chat a chalup s bazénem,  některé i s vnitřním bazénem, vhodným i pro zimní dovolenou. Podívejte se na nabídku chat a chalup s bazénem na Šumavě, v  Krkonoších, v Jizerských horách či v Orlických horách nebo na chaty a chalupy s bazénem v moravských horách - na Vysočině, v Jeseníkách či Beskydech.

Chaty a chalupy s bazénem - kompletní nabídka a vyhledávání chat a chalup s bazénem na léto 2024:

 1 2 3 další > 
nahoru
 1 2 3 další > 

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...