ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená Třeboňsko

Dovolená na Třeboňsku v chalupě u Mláky  Dovolená na Třeboňsku - chalupa ve Frahelži  Dovolená Třeboňsko - chalupa v Kojákovicích

Dovolená na Třeboňsku - chalupy, chaty a rodinné penziony

Dovolená na Třeboňsku může mít mnoho podob. Cyklistům, ale i turistům Třeboňsko nabízí množství nádherných tras lesy, loukami i po hrázích rybníků. Díky rovinatému profilu Třeboňské pánve jsou trasy fyzicky nenáročné a jsou tak vhodné i pro cyklistickou dovolenou s dětmi. Třeboňsko má co hodně co nabídnout i zájemcům o poznávací dovolenou - historické památky i historická města (především Třeboň samotnou). Ale i pro klidnou, chcete-li "koupací" rodinnou dovolenou má Třeboňsko nepřeberné množství příležitostí. Kromě rekreačních rybníků  především oblíbené pískovny s písčitými plážemi jak v Bulharsku u Černého moře, kterých na Třeboňsku a v blízkém okolí najdete několik.

K dovolené na Třeboňsku patří i zážitky v přírodě. Třeba jen pozorování ptáků na rybnících Třeboňska - v přírodní rezervaci Velký a Malý Tisý na Nadějské rybniční soustavě či na rybnících Ženich a Vdovci. Na všech rybnících Třeboňska s možností komentovaných vycházek s ornitologem.

Třeboňsko - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené na Třeboňsku:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...