ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování jižní Čechy

 Ubytování jižní Čechy - ubytování v penzionu u Blatné v jižních Čechách  Ubytování jižní Čechy - ubytování v chalupě v Pluhově Žďáru v jižních Čechách  Ubytování jižní Čechy - ubytování v penzionu na samotě u Bechyně v jižních Čechách

Ubytování jižní Čechy - ubytování v chatách, chalupách a rodinných penzionech v klidných místech jižních Čech.

Česká pohoda nabízí ubytování v jižních Čechách pro pohodovou dovolenou v jižních Čechách, zejména pro dovolenou rodin s dětmi. Ubytování v chatách, chalupách a malých rodinných penzionech v klidných místech jižních Čech. Mnoho lidí také hledá ubytování na v jižních Čechách, kde je možné ubytování se psem.

Jižní Čechy jsou známé především jako kraj rybníků. A tak i v naší nabídce ubytování v jižních Čechách najdete především ubytování u vody či nedaleko vody - ubytování v soukromíchatách a chalupách a malé rodinné penziony u rybníka či u řeky a nebo na březích velkých přehrad jižních Čech - ubytování na Orlické přehradě či ubytování na Lipně. Ale nejen to nabízíme i ubytování zcela na samotě, v malebných vesničkách jižních Čech a nebo naopak ubytování v historických jihočeských městech. V nabídce ubytování v jižních Čechách  najdete jak penziony, které nabízí ubytování s polopenzí, tak ubytování s vlastním vařením. A kromě koupání a historie jsou jižní Čechy ideálním krajem pro cyklistickou dovolenou - pro ni, zejména pro cyklistickou dovolenou s dětmi, je nejvhodnější ubytování na Třeboňsku. Na samých hranicích s Rakouskem pak najdete další dvě atraktivní oblasti jižních Čech - zvlněnou Českou Kanadu a turisticky stále ještě nepříliš objevené Novohradské hory.

A nebo se rozhodnete pro malé přírodní dobrodružství při pozorování ptáků? Vhodné jsou v jižních Čechách např. tyto lokality: Českobudějovicko, Třeboňsko či Písecko.

Jestliže jste si v jižních Čechách ubytování nevybrali, podívejte se na sousední nabídku ubytování na jižní Moravě nebo ubytování na Šumavě  či na severnější ubytování na Vysočině.

A pokud hledáte ubytování v jižních Čechách na Silvestra - zde najdete aktuální nabídku volného ubytování Silvestr v jižních Čechách. Můžete si vybírat ubytování na Silvestra i z nabídky  silvestrovské pobyty v celé ČR či ubytování na Silvestra v chatách a chalupách.

V jižních Čechách se také koná řada zajímavých akcí, které mohou obohatit svou dovolenou.

Nejžádanější ubytovani v jižních Čechách: Ubytování s bazénem - ubytování pro rodiny - ubytování u vody - ubytování na samotě

Jižní Čechy - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování v jižních Čechách:

 1 2 další > 
nahoru
 1 2 další > 

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...