Ubytování - chata - Jeseníky

 

Chata u Kamzíka v Jeseníkách

 

 

Ubytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - pohled zvenkuUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - čtyřlůžkový pokoj
Ubytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - čtyřlůžkový pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - čtyřlůžkový pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - čtyřlůžkový pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - třílůžkový pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - třílůžkový pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - pokojUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - sociální zařízeníUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - sociální zařízeníUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - pivní barUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - kuchyňUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - kuchyňUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - jídelnaUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - společenská místnostUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - televizní koutUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - posilovna v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - dětská herna v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - dětská herna v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - krytý bazén v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - tělocvična v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - sauna v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - sauna v hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - balkon u pokojeUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - hřiště - skluzavkaUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - cesta za chatouUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - chata v zimě - pohled zvenkuUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - chata v zimě - pohled zvenkuUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - pohled zvenku na hotelUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - chata v zimě - pohled zvenkuUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - lanový park u hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - lanový park u hoteluUbytování - Chata u Kamzíka v Jeseníkách - lanový park u hotelu
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Chata u Kamzíka v Jeseníkách - kód br27

 

 

letní sezona

zimní sezona

celá chata na 2 noci

7.000 Kč/chata/noc

8.000 Kč/chata/noc

celá chata na 3 noci

6.000 Kč/chata/noc

7.000 Kč/chata/noc

celá chata na 4 a více nocí

5.000 Kč/chata/noc

6.000 Kč/chata/noc

celá chata na týden

34.000 Kč/chata/týden

41.000 Kč/chata/týden

celá chata od 4.2. – 11.2.

-

8.000 Kč/chata/noc

silvestr

-

68.000 Kč chata/týden

 

Letní sezona je v termínu 1.4. – 30.11. Možné víkendové pobyty, pouze v červenci a srpnu jsou týdenní pobyty.
Zimní sezona je od 1.12. – 26.12. a 2.1. – 31.3. Možné víkendové pobyty, pouze silvestr a termín 4.2. – 11.2. jsou týdenní pobyty.
Na místě se skládá kauce 3.000 Kč, poplatek za psa (100 Kč/den), rekreační poplatek (19 Kč/dospělí a 4 Kč děti do 18 let), příp. sauna (250 Kč/hod.).
V ceně není úklid, proto hosté úklid provádějí sami prostředky pronajímatele.

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování na farmě - Chata u Kamzíka v Jeseníkách vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz