Ubytování Slapy

 

Ubytování v Domě na Slapech

 
Ubytování na Slapech - Dům na Slapech - pohled zvenkuUbytování na Slapech - Dům na Slapech - obývací pokoj

Ubytování na Slapech - Dům na Slapech - pokojUbytování na Slapech - Dům na Slapech - kuchyňkaUbytování na Slapech - Dům na Slapech - 7lůžkový apartmánUbytování na Slapech - Dům na Slapech - 3lůžkový pokojUbytování na Slapech - Dům na Slapech - 4lůžkový apartmánUbytování na Slapech - Dům na Slapech - 4lůžkový apartmánUbytování na Slapech - Dům na Slapech - kuchyňka v malém apartmánuUbytování na Slapech - Dům na Slapech - koupelnaUbytování na Slapech - Dům na Slapech - schody k bazénuUbytování na Slapech - Dům na Slapech - venkovní posezeníUbytování na Slapech - Dům na Slapech - plánek - velký apartmánUbytování na Slapech - Dům na Slapech - plánek - malý apartmán

 

CENA UBYTOVÁNÍ

Dům na Slapech - kód: pv01

 

Pouze týdenní pobyty

sezona

mimosezona

malý apartmán pro 4 osoby

samostatně nelze

6.500 Kč/týden

velký apartmán pro 7 osob

samostatně nelze

11.500 Kč/týden

oba apartmány

14.900 Kč/týden

 

Sezona je od 26.6. – 4.9. a mimosezona je od 1.6.-26.6., 4.9. – 30.9.

Dům je v provozu sezónně (od 1. června do 30. září), v sezoně pouze týdenní pobyty a pouze celý dům, v mimosezoně i kratší pobyty a lze pronájem i po jednotlivých apartmánech.

Na místě se skládá kauce (2.000 Kč apartmán) a hradí se poplatek za psa (300 Kč/týden po předložení dokladu o veterinární prohlídce) a rekreační poplatek (12 Kč osoba/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování Slapy - Domek na Slapech vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz