Chalupy - Krkonoše

 

Dům u Mladých Buků v Krkonoších

 
Dům u Mladých Buků v Krkonoších - pohled zvenkuDům u Mladých Buků v Krkonoších - kuchyň
Dům u Mladých Buků v Krkonoších - obývací pokoj ve 4lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - ložnice ve 4lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - apartmán č.1Dům u Mladých Buků v Krkonoších - apartmán č.1Dům u Mladých Buků v Krkonoších - apartmán č.1Dům u Mladých Buků v Krkonoších - 5lůžkový apartmánDům u Mladých Buků v Krkonoších - 5lůžkový apartmánDům u Mladých Buků v Krkonoších - 5lůžkový apartmánDům u Mladých Buků v Krkonoších - 5lůžkový apartmánDům u Mladých Buků v Krkonoších - obytný prostor v apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - kuchyň v 5lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - 5lůžkový apartmánDům u Mladých Buků v Krkonoších - ložnice v 5lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - ložnice v 5lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších -  kuchyň v 5lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - obytná kuchyně v 5lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - koupelna v 5lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - sociální zařízeníDům u Mladých Buků v Krkonoších - koupelna ve 4lůžkovém apartmánuDům u Mladých Buků v Krkonoších - společenská místnostDům u Mladých Buků v Krkonoších - pohled zvenku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Dům u Mladých Buků v Krkonoších - kód: tu07

 

Ceny při týdenním pobytu

zimní sezona
prosinec –březen)

mimosezona
(duben – listopad)

min. cena za apartmán

1.480 Kč/noc

800 Kč/noc

dospělá osoba

370 Kč/noc

320 Kč/noc

dítě 2 – 12 let

300 Kč/noc

220 Kč/noc

dítě do 2 let

160 Kč/noc

Kratší pobyty než 4 noci

 

cena za apartmán

příplatek 100 Kč k min. ceně za apartmán/noc

dospělý

450 Kč lůžko/noc

dítě 2 – 12 let

350 Kč lůžko/noc

dítě  0 - 2 roky

180 Kč poplatek/noc

Silvestr pro 14 osob

34.500 Kč/tři apartmány/3 noci

 

Zimní sezona 22. 12. – 18.3. (kromě Silvestra), mimosezona 18.3.-22.12. Silvestrovský pobyt možno prodat na 4 noci až po 1.11., do té doby je požadován pobyt týdenní.

Cena zahrnuje náklady na elektrickou energii, vodu, ústřední vytápění, rekreační poplatek, používání krbu, povlečení, utěrku, závěrečný úklid.

Na místě se skládá vratná kauce 1000 Kč/apartmán. Pro přitápění v krbových kamnech je nutné přivézt si dřevěné brikety.

 

 

 

 

 

 

 

Všechna práva stránky Chaty a chalupy k pronajmutí - Dům u Mladých Buků vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz