Chaty a chalupy k pronajmutí - Vysočina

 

Rekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině

 
Rekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pohled zvenkuChaty a chalupy Vysočina - Rekreační dům v Zubří na Vysočině - obývací pokoj
Rekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pokojRekreační dům v Zubří - Vysočina - pokojRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pokojRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pokojRekreační dům v Zubří na Vysočině - pokojRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pokojRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pokojChalupa k pronajmutí na Vysočině - kuchyňRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - kuchyňRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - kuchyňRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - obývací pokojRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - koupelna v přízemíRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - koupelna v patřeRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - koupelna v patřeRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - bazénRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - krbRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - venkovní posezeníRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pohled na bazénRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - venkovní posezeníRekreační dům k pronajmutí v Zubří na Vysočině - pohled zvenku
 

CHATY A CHALUPY VYSOČINA

Rekreační dům v Zubří na Vysočině

Informace o chalupě

 

Cena za pronajmutí chalupy

 

Objednávka pronajmutí chalupy

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
Vysočina

 

Fotogalerie
Vysočiny

CENA PRONÁJMU

Rekreační dům v Zubří na Vysočině - kód: zr09

 

 

objekt v letní sezoně (15.6. – 31.8.)

24.700 Kč objekt/týden

objekt v mimosezoně (1.3.-15.6. a 1.9.-15.10.)

19.900 Kč objekt/týden

objekt na Silvestra (min. 5 nocí)

4.200 Kč objekt /noc

kratší pobyty (min na 4 noci, víkendy ne)

3.600 Kč objekt /noc

 
V letní sezoně jsou pouze týdenní pobyty, kratší pobyty jsou možné v mimosezoně min. od 4 nocí. Silvestr je min. na 5 nocí.
Bazén je v provozu v období cca od 25.května do 15.září.

Na místě se skládá kauce ve výši 3.000 Kč na případné škody a rekreační poplatek (8 Kč osoba/den). Elektrická energie se hradí dle spotřeby, otop je v ceně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Tipy na romantickou dovolenou

 

Romantická dovolená u moře

 

Asi bude většina čtenářů souhlasit, že nejromantičtější je pobřeží v Chorvatsku. A nejvíc romantiky zažijete na jadranských ostrovech, kde najdete klidná místa a širokou nabídku ubytování v soukromí,"robinzonády", apartmánů přímo u moře, ubytovat se lze dokonce i na majácích. Jiné je pobřeží v Itálii. Pobřeží zde není tak členité a zapomenutých zákoutí je asi o něco méně. Ale i zde najdete zajímavé apartmány - a to nejen na pobřeží.

 

Dovolená na horách

Prozatím přinášíme tipy na dovolenou na horách od sousedů - z Rakousko a Slovenska. Zajímavé ubytování najdete i v Itálii.

 

Wellness a romantika

I to má své kouzlo! Zejména, když slunko přestane hřát už i nám blízkých moří. v listopadových plýskanicích se jet vyhřát do horké vody a nechat si rozmazlovat těšlo i duši - najděte si romantický pobyt nebo přímo wellnes pobyt podle svého gusta. Podívejte se na nabídku wellnes hotelů.

 

 

 

Všechna práva vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz