ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil 777 048 638, 606 264 365 - po-ne 9 - 20 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Návod pro výběr jiného objektu Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená s dětmi v ČR - dovolená v Česku 2017

Dovolená s dětmi v ČR - pohodová dovolená v chalupách a rodinných penzionech v Česku od České pohody.

 Dovolená s dětmi ČR 2017 - dovolená v Česku pro rodiny s dětmi - dovolená s dětmi v penzionu u Blatné v jižních Čechách  Dovolená s dětmi ČR 2017 - dovolená v Česku pro rodiny s dětmi - Šumava - dovolená s dětmi na chalupě na Javorné  Dovolená s dětmi ČR 2017 - dovolená v Česku pro rodiny s dětmi - Český ráj - dovolená s dětmi na farmě u Turnova

Chaty, chalupy a rodinné penziony vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi v ČR. Dovolená s děmi, nejen v Česku - to je dovolená s bazénem - tvrdí většina dětí. Ale nejen to. Pro ideální dovolenou s dětmi v Česku je vhodná i oplocená zahrada, hřiště, prolejzačky a klouzačky. Podívejte se na chaty, chalupy a rodinné penziony v ČR, které řadu těchto požadavků splňují a ve kterých si dovolenou s dětmi v Česku - v Čechách a na Moravě - opravdu užijete - protože si ji užijí děti!

Pro dovolenou pro rodiny s dětmi nabízíme  ubytování v chatách a chalupách a v rodinných penzionech v celé ČR -  v jižních Čechách,  na jižní Moravě, kde můžete trávit dovolenou s dětmi hlavně u vody. Nebo se s dětmi můžete toulat skalními městy na dovolené  v Českém ráji  nebo v Českém Švýcarsku. Především sportovní rodiny jezdí na dovolenou s dětmi jezdí i na hory - hlavně na Šumavu či do Krkonoš, ale i do Jizerských horOrlických hor či do moravských Beskyd a Jeseníků. Možná ale zvolíte pro svou rodinnou dovolenou s dětmi některé z méně navštěvnovaných míst - například Vysočinu.

Ze zkušeností víme,že pro dovolenou s dětmi, zejména malými dětmi, je nejdůležitější koupání - nejlépe bazén. Podívejte se tedy na nabídku chat, chalup a rodinných penzionů v ČR s bazénem. Kompletní nabídka ubytování s bazénem v ČR. Další možnost je pak  dovolená s dětmi u vody nebo blízko vody - chaty, chalupy a rodinné penziony pro letní "koupací" dovolenou s dětmi. A dovolená v Česku bude ještě zajímavější, když s dětmi navštívíte i některou z akcí pro děti, které se, zejména v době dovolených, konají v celé ČR.

Pro zimní dovolenou s dětmi v ČR - tedy lyžařskou dovolenou se nejlépe hodí objekty nedaleko sjezdovek.

Dovolená s dětmi v Česku 2017 - přehled dovolené s dětmi v neatraktivnějších turistických oblastech ČR:

Šumava - jižní ČechyČeský ráj - Krkonoše - Jizerské hory - jižní MoravaVysočina - Beskydy - Jeseníky

A zde je pro úplnost úplná nabídka dovolené v ČR na zimu a léto 2017.

Dovolená s dětmi v Česku 2017 - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené s dětmi v ČR:

 1 2 3 další >  poslední >
nahoru
 1 2 3 další >  poslední >

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

Již 18. rokem s Vámi!