ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil 777 048 638 - po-ne 9 - 20 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

O České pohodě

Zdá se nám, že se z našeho života začíná vytrácet pohoda. Zdá se nám, že se začíná vytrácet i z okamžiků, ke kterým neodmyslitelně patří, jako je volný čas a dovolená. Zdá se nám, že to tak není dobře. Myslíme si, že by stálo zato pokusit se s tím něco udělat. Pokusit se vrátit pohodu do našeho života. Česká pohoda chce přispět ke změně tohoto neblahého stavu pohody v českých zemích. Naším přáním je, abyste své chvíle volna trávili na místech, která pohodu přinášejí, v objektech, které ji umocňují a při činnostech, které Vás uspokojují.

 

A proč právě ČESKÁ pohoda?

Protože v naší zemi je spousta krásných míst, která pohodu přímo vyzařují - hluboké horské lesy, zvlněné pahorkatiny s klikatými cestami a silničkami uprostřed polí, luk a lesů, skalní města, bludiště a soutěsky, soustavy rybníků, citlivě zasazených do okolní krajiny, malebné vesničky i místa, kde můžete obdivovat umění našich předků.

A nejsou to zdaleka jen v létě nejvíce vyhledávané jižní Čechy a Šumava. Řadu neméně krásných míst navštěvuje zatím méně lidí a kromě srovnatelných krás mohou tedy nabídnout i komornější prostředí pro trávení dovolené.

Jen namátkou - od Slavkovského lesa na západě, přes České Švýcarsko, Lužické hory, Českomoravskou vysočinu, Podyjí a Moravský kras až po Valašské království na východě. Podobně i celý pás pohraničních hor je v létě daleko méně navštěvován, než v zimě.

 

Čím chceme přispět k pohodě Vaší dovolené?

Výběrem objektů, ze kterých cítíme pohodu - chat, chalup, statků, farem a rodinných penzionů. Objektů, které nabízejí trochu jiný typ dovolené než velké rekreační komplexy. Méně příležitostí pro společenské vyžití, menší nabídku různých doplňkových služeb a někdy snad i menší ubytovací komfort. Zato zde najdete komorní prostředí, klid a pohostinnost. Právě takové objekty pro vás Česká pohoda objevuje.

Co možná nejpodrobnější informací o objektu, včetně řady fotografií. Abyste se mohli přesvědčit, že vybraný objekt skutečně odpovídá Vaší představě.

Možností výběru podle různých kritérií - snadno tak naleznete ten nejvhodnější objekt pro Vaši dovolenou.

 

Inspirací, jak nejlépe trávit na dovolené volný čas: