ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil 777 048 638, 606 264 365 - po-ne 9 - 20 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Návod pro výběr jiného objektu Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování Šumava

 Ubytování Šumava - ubytování na chatě pod Špičákem na Šumavě  Ubytování Šumava - ubytování v apartmánech na Horské Kvildě na Šumavě  Ubytování Šumava - ubytování na chalupě v Hojsově Stráži na Šumavě

Ubytování Šumava - ubytování v chatách, chalupách a rodinných penzionech na Šumavě i v podhůří Šumavy

Šumava nabízí široké spektrum ubytování - od velkých hotelů až po komorní ubytování v chatách a chalupách a rodinných penzionech, které často nabízí i ubytování s polopenzí. A právě takové komorní a pohodové ubytování na Šumavě vám Česká pohoda nabízí pro vaši dovolenou na Šumavě. V naší nabídce najdete jak ubytování ve sportovních střediscích Šumavy, jako je Železná ruda, Kašperské hory či ubytování nedaleko Zadova, tak v horských vesnicích Šumavy - ubytování na Kvildě, Modravě, v Anníně. A stejně tak ubytování úplně na samotě, uprostřed lesů a horských luk. I takových samot má Šumava víc než dost! A samozřejmě nezapomínáme ani v nabídce Šumavy na ubytování pro rodiny s dětmi. Právě děti možná nejvíc potěší některá z kulturních akcí, pořádaných na Šumavě.

Nevybrali jste si ubytování na Šumavě? Podívejte se na sousední nabídku ubytování v jižních Čechách nebo třeba na ubytování na Vysočině. A nebo ubytování v podobných horách na druhém konci republiky - ubytování v Jizerských horách?

A pokud hledáte ubytování na Šumavě na Silvestra - zde najdete aktuální nabídku volného ubytování Silvestr na Šumavě. Můžete se podívat i na Silvestr na všech horách nebo na silvestrovské pobyty v celé ČR, případně  na ubytování na Silvestra v chatách a chalupách.

Nejžádanější ubytovani na Šumavě: Ubytování s bazénemubytování na samotěubytování u sjezdovkyubytování pro rodiny s dětmi

Šumava - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

Již 18. rokem s Vámi!