ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená Vranovská přehrada

Dovolená v chatě u Vranovské přehrady  Dovolená v penzionu 1 km od Vranovské přehrady  Dovolená v chatě na břehu Vranovské přehrady

Dovolená na Vranovské přehradě to je především letní dovolená u vody. Vranovská přehrada je největší moravskou přehradou a je vyhledávaná především právě pro "koupací" rodinnou letní dovolenou s dětmi. Vyberte si to pravé ubytování (chatu či penzion) na Vranovské přehradě pro vaši rodinnou dovolenou.

Letní dovolená na Vranovské přehradě, to ale není jen koupání. V blízkém okolí Vranovské přehrady najdete i množství historických památek - z nejznámějším např. hrady Vranov nad Dyjí, Bítov nebo malebné historické město Znojmo. Vranovskou přehradou vyhledávají pro dovolenou i rybáři, protože přehrada skrývá ve svých vodách nejeden rybářský poklad. A protože Vranovská přehrada je na nižní Moravě, na své si přijdou i milovníci vína.

Vybírat si můžete i z nabídek ubytování u dalších přehrad - dovolená na Orlické přehradě, na Slapech nebo dovolená na Lipenské přehradě.

Nabídka ubytování pro dovolenou na Vranovské přehradě:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...