ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování na farmě, dovolená na statku v ČR

Ubytování na farmě, ubytování na statku - farmy a statky, nabízející ubytování a dovolenou na farmě v Česku

Ubytování na farmě na Šumavě - ubytování v penzionu s farmou v Hodousicích - dovolená na farmě v Česku  Ubytování na farmě v Českém ráji - ubytování v penzionu s farmou u Turnova - dovolená na farmě v ČR  Ubytování na farmě - jižní Čechy - zubří farma u Soběnova - dovolená na farmě v Česku

 Dovolená na farmě - dříve se říkalo spíše na statku je stále žádanější způsob trávení dovolené. Proto také nabídka ubytování na statku či ubytování na farmě je stále bohatší. A i Česká pohoda se snaží nabídku ubytování na farmě rozšiřovat. Již nyní nabízíme ubytování na statku ve většině turisticky atraktivních oblastí ČR. Dovolená s ubytování na farmě je atraktivní především pro děti. Vždyť řadu hospodářských zvířat vidí na statku poprvé! Ale i řady dospělých, kteří touží prožít opravdu klidnou dovolenou dávají stále častěji přednost ubytování na statku. Je to výraz současného trendu návratu k přírodě.

Pokud máte dovolenou na statku spojenou především s jízdou na koni, můžete se podívat na rozšířenou nabídku dovolená na koni, kde kromě ubytování na statku nebo koňské farmě najdete i ubytování v chatách, chalupách a penzionech, kde je možnost jízdy na koních v blízkém okolí.

Dovolená na farmě v Česku - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování na farmě, na statku:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...