ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Chaty a chalupy Beskydy

Beskydy - chaty a chalupy k pronájmu v Beskydech i v podhůří Beskyd

TIPY NA CHATY A CHALUPY K PRONÁJMU V CELÉ ČR : chaty a chalupy na horách - chaty a chalupy s bazénem - chaty a chalupy na samotěchaty a chalupy u vody

Chaty a chalupy Beskydy - chaty k pronájmu v Trojanovicích na úpatí Beskyd  Chaty a chalupy Beskydy - chalupa k pronájmu pod Radhoštěm v Beskydech  Chaty a chalupy Beskydy - chaty k pronájmu na Soláni s výhledem na Beskydy

Chaty a chalupy v Beskydech - Česká pohoda nabízí ubytování v chatách a chalupách v klidných a pohodových místech v Beskydech, ale i v lyžařských areálech Beskyd.

Kromě chat a chalup nabízí Česká pohoda v Beskydech i ubytování v rodinných penzionech. Zde se můžete podívat na kompletní přehled ubytování v Beskydech (chaty, chalupy i penziony). Pobyt na chatě nebo chalupě vám může zpříjemnit i návštěva některé z kulturních akcí v Beskydech.

A pokud hledáte chatu či chalupu v Beskydech na Silvestra - zde najdete aktuální nabídku volných chat a chalup a penzionů Silvestr v Beskydech.

Nehledáte-li nutně ubytování na Silvestra přímo v Beskydech, můžete se podívat nabídku chat a chalup z celé ČR - Silvestra v chatách a chalupách. Případně na aktuální nabídku Silvestr na horách  nebo na silvestrovské pobyty v celé ČR.

Kompletní nabídka a podrobné vyhledávání chat a chalup v Beskydech:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...