ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování Šumava

 Ubytování Šumava - ubytování na chatě pod Špičákem na Šumavě  Ubytování Šumava - ubytování v apartmánech na Horské Kvildě na Šumavě  Ubytování Šumava - ubytování na chalupě v Hojsově Stráži na Šumavě

Ubytování Šumava - ubytování v chatách, chalupách a rodinných penzionech na Šumavě i v podhůří Šumavy

Šumava nabízí široké spektrum ubytování - od velkých hotelů až po komorní ubytování v chatách a chalupách a rodinných penzionech, které nabízejí jak ubytování s polopenzí, tak ubytování s vlastním vařením. A právě takové komorní a pohodové ubytování na Šumavě vám Česká pohoda nabízí pro vaši dovolenou na Šumavě. V naší nabídce najdete jak ubytování ve sportovních střediscích Šumavy, jako je Železná ruda, Kašperské hory či ubytování nedaleko Zadova, tak v horských vesnicích Šumavy - ubytování na Kvildě, Modravě, v Anníně. A stejně tak ubytování úplně na samotě, uprostřed lesů a horských luk. I takových samot má Šumava víc než dost! A samozřejmě nezapomínámv nabídce Šumavy ani na ubytování pro rodiny s dětmi. Právě děti možná nejvíc potěší některá z kulturních akcí, pořádaných na Šumavě. Stále více lidí také hledá ubytování na Šumavě, kde je možné ubytování se psem.

Nevybrali jste si ubytování na Šumavě? Podívejte se na sousední nabídku ubytování v jižních Čechách nebo třeba na ubytování na Vysočině. A nebo ubytování v podobných horách na druhém konci republiky - ubytování v Jizerských horách?

A pokud hledáte ubytování na Šumavě na Silvestra - zde najdete aktuální nabídku volného ubytování Silvestr na Šumavě. Můžete se podívat i na Silvestr na všech horách nebo na silvestrovské pobyty v celé ČR, případně  na ubytování na Silvestra v chatách a chalupách.

Nejžádanější ubytovani na Šumavě: Ubytování s bazénemubytování na samotěubytování u sjezdovkyubytování pro rodiny s dětmi

Šumava - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování na Šumavě:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...