Chaty a chalupy k pronajmutĂ­ - chalupa v LetohradÄ›

Chaty a chalupy k pronajmutĂ­ 2021

PODLE OBLASTĂŤ A TERMĂŤNĹ®

 

Chaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Pluhově Žďáru v jižních ČecháchChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Petrovicích na ŠumavěChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Malíkově v jižních ČecháchChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Nových Lsoinách v JeseníkáchChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Hájích v podkrkonošíChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Polevsku v Lužických horáchChaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa v Křižánkách na Vysočině


Chaty a chalupy k pronajmutĂ­ 2021


Chaty a chalupy k pronajmutí - to je dovolená pro ty, kteří touží po soukromí, romantické dovolené v přírodě a nostalgii starých časů - právě takovou dovolenou vám chaty a chalupy k pronajmutí mohou nabídnout. Svoji chatu a chalupu si můžete vybírat podle jednotlivých oblastí (viz levý sloupec). A pokud hledáte chatu či chalupu pro dovolenou na konkrétní termín, možná vám pomůže naše možnost výběru volných chat a chalup k pronajmutí podle jednotlivých termínů. Přejeme vám, aby Vám i v roce 2021 počasí přálo, chaty a chalupy byly opravdu útulné a dovolená se po všech stránkách vydařila.

 

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTĂŤ - VĂťBÄšR PODLE OBLASTĂŤ A VOLNĂťCH TERMĂŤNĹ®

 

Nechcete pracně shánět chaty a chalupy, které mají ještě volno? Zadejte si termín Vaší dovolené, případně oblast, ve které sháníte chatu nebo chalupu k pronajmutí a databáze Vám zobrazí aktuální nabídku chat a chalup k pronajmutí, KTERÉ JSOU V DANÉM TERMÍNU V ROCE 2021 JEŠTĚ VOLNÉ!

 

Na stránkách jednotlivých chat a chalup jsou zobrazeny i termíny, kdy je chata nebo chalupa k dispozici pro Vás k pronajmutí. Stačí kliknout na objednávku příslušného termínu a vybranou chatu nebo chalupu objednat.

 

Dnešní hektická doba láká čím dál víc lidí zpět do přírody, na venkov. AspoŠdovolenou prožít v chalupě nebo chatě v klidné vesnici. Není tedy překvapivé, že zájemců o chaty a chalupy k pronajmutí každým rokem přibývá. Zejména pro mladší generace již není přitažlivé chatu či chalupu vlastnit - a pečovat o ni. Pro stále větší množství lidí je zajímavější pronajmutí chaty nebo chalupy jen na dovolenou nebo na víkend. A pokaždé jinde. Poznávat pokaždé jiný kraj. Proto, pokud si chcete tu svoji vybírat z dostatečně široké nabídky chat a chalup k pronajmutí, neváhejte a zajistěte si ji včas!

 

vyhledávání chat a chalup k pronajmutí

podle VOLNÝCH TERMÍNŮ 2021 a OBLASTÍ A DALŠÍCH KRITÉRIÍ

 

 

 

 

 

Na letní dovolenou jsou nejžádanější chaty a chalupy s bazénem. Pokud tedy rovněž hledáte chatu nebo chalupu s bazénem, můžete se podívat na nabídku chat a chalup s bazénem v nejatraktivnějších turistických oblastech: 

Šumava - jižní Čechy - Český ráj - střední Čechy - Krkonoše - Jizerské hory - Orlické hory - 

jiĹľnĂ­ Morava
- Vysočina - Jeseníky - Beskydy

CHATY A CHALUPY S BAZÉNEM V ÄŚR - KOMPLETNĂŤ PĹEHLED

 

 

Můžete se podívat i na kompletní nabídku dovolené v ČR nebo nabídku dovolené v ČR s dětmi. Kromě chat a chalup k pronajmutí zde najdete nabídku rodinných penzionů. A pokud jezdíte na dovolenou s čtyřnohým mazlíčkem, tak na dovolenou se psem.

DOPORUÄŚUJEME CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTĂŤ NA ROK 2021:

 

Chalupa k pronajmutí v Olšině  na Lipně
Ubytování - Novohradské hory - Chalupa ve tvrzi - pohled zvenku
Chalupa v Chalupách na Šumavě
Chalupa pod Radhoštěm v Beskydech
Romantická chata pro se stylovým interiérem leží na polosamotě v malé osadě Olšina poblíž stejnojmenného rybníka nedaleko Lipna. Chata se choulí pod ochranou stošedesátiletého modřínu. Chata k pronajmutí pro 8 osob.
Především romantické duše pohladí ubytování ve středověké hradební baště, která je součástí unikátní tvrze v Žumberku, na úpatí Novohradských hor. Dvoupatrová kamenná budova se zdmi silnými místy až 1 metr pochází z 16. stol a v roce 1994 byla kompletně zrekonstruována. Novohradské hory i jihočeské rybníky a památky jsou odsud opravdu kousek.
Typická šumavská horská chalupa se stylovým interiérem a pecí leží v vesnici v podhůří Šumavy s příznačným názvem - Chalupy! Až vás unaví vandrování po Šumavě, jistě přijde vhod i příjemná terasa jako stvořená pro přátelské podvečerní klábosení. K pronajmutí je chalupa až pro 8 osob.
Domek po celkovĂ© rekonstrukci se nacházĂ­ v NovĂ˝ch Losinách v malebnĂ©m prostĹ™edĂ­ JesenĂ­kĹŻ. NabĂ­zĂ­ ubytovánĂ­ v patĹ™e ve tĹ™ech apartmánech s kuchyĹskĂ˝m koutem. DĹŻm je bez přítomnosti majitele, nabĂ­zĂ­ dokonalĂ© soukromĂ­. V okolĂ­ je dostatek příleĹľitostĂ­ pro trávenĂ­ volnĂ©ho ÄŤasu, jak v zimÄ›, tak v lĂ©tÄ›.

 

Chata k pronajmuti v Polevsku - Lužické hory
Chalupa k pronajmutí v Zahrádce - jižní Čechy
Chalupa na Lipně v jižních Čechách
Chalupa k pronajmutĂ­ v AdolfovicĂ­ch - JesenĂ­ky
V Lužických horách je k pronajmutí nově postavená celodřevěná chata k pronajmutí pro 6 osob ve stylu roubenky. Leží na klidném místě na okraji vesnice nedaleko od lesa. Zimní návštěvníky potěší blízkost sjezdovky s vlekem a lyžařská škola pro děti. Koho nebaví sportování, je příjemné strávit den vycházkami a večer v chatě u krbu.
Nově zrekonstruovaná a luxusně vybavená chalupa se nachází v romantické vesničce Rampuše blízko lyžařského areálu Zdobnice a nabízí výhled na louky a malebný rybníček. Jde o velmi klidné místo přímo stvořené k odpočinku a relaxaci. Chalupa je velmi dobře vybavena a naleznete tu nejen masážní vanu, saunu ale i venkovní bazén a stolní tenis.
Zrekonstruovaná dobře vybavená chata s výhledem na louky a lesy, stojí na břehu řeky Dyje v malé chatové osadě, nedaleko Vnorovic. Nabízí ubytování na klidném místě s možností poznávat krásy České Kanady a jižních Čech.
Dřevěná horská chalupa leží na kraji vesnice v podhůří Jeseníků. Stylové vybavení, krb a venkovní ohniště a velká zahrada zaručují dostatek pohody. Blízkost hlubokých lesů Hrubého Jeseníku zase možnosti sportovního vyžití. K pronajmutí je buď celá chalupa pro 15 osob nebo vždy jeden apartmán.

 

Chaty a chalupy 2021 - Chalupa v Beskydech
Chalupa s bazénem v jižních Čechách
Chalupa k pronajmutĂ­ ve StupavÄ› - jiĹľnĂ­ Morava
Chalupa k pronajmutí na Kokořínsku
Více než sto let stará zemědělská usedlost se nachází na polosamotě v Českém ráji nedaleko města Turnova. Majitelé se při postupné rekonstrukci snaží zachovat některé typické architektonické a interiérové prvky. Okolí skýtá velké množství hradů a zámků a jiných památek. Pro milovníky turistiky a jízdy na kole je místo jako stvořené. A komu se nechce na kole, může si dohodnout s majiteli vyjížďku či výcvik na koni.
Chalupa pro 14 osob zrekonstruovaná v jihoamerickém country stylu se nachází na okraji malé obce Černice na polosamotě u lesa v sousedství dvou rybníků. Nabízí příjemné ubytování, každá ložnice má již vlastní sociální zařízení a pro odpočinek slouží venkovní posezení se síťovými houpačkami u bazénu. 
Chalupa se zahradou se nachází na polosamotě ve vesnici Stupava na Uherskohradišťsku na jižní Moravě. Nabízí komfortní ubytování v nově zařízených pokojích, venkovní posezení s grilováním a čerstvě čepovaným pivem. Kdo však dává na dovolené přednost nevšedním zážitkům, jistě uvítá hru paintball nebo zorbování na travnatém kopci či na sněhu i vodě.
NovĂ˝ dvoupatrovĂ˝ dĹŻm na okraji obce Zubří u NovĂ©ho MÄ›sta na MoravÄ›. DĹŻm se zahradou nabĂ­zĂ­ kromÄ› komfortnĂ­ho ubytovánĂ­ takĂ© krytĂ˝ vyhřívanĂ˝ bazĂ©n, klid a soukromĂ­, tolik poĹľadovanĂ© o dovolenĂ©. Ĺada turistickĂ˝ch zajĂ­mavostĂ­ a sportovnĂ­ moĹľnosti tĂ©to části VysoÄŤiny potěší hlavnÄ› aktivnĂ­ rekreanty.

 

Chalupa k pronajmutĂ­ v PetrovicĂ­ch - Ĺ umava
Chaty a chalupy k pronajmutĂ­ - Chalupa v Rokytnici
Chalupa k pronajmutĂ­ pod Troskami
Chalupa k pronajmutĂ­ ve StupavÄ› - jiĹľnĂ­ Morava
Skutečně romantická stylová chalupa leží v podhůří Šumavy. Od chalupy je výhled na vesnici, nad kterou se tyčí věž románského kostela. Lákavé je posezení u krbu nebo poležení na peci. Chalupa nabízí k pronajmutí dvě části – větší část pros 10 – 12 osob a přístavek pro 4 osoby.
Starobylá horská chalupa k pronajmutí bude svým charakterem vyhovovat těm, kteří se chtějí na čas vrátit do dob dávno minulých a svou polohou příznivcům horských kol a dobrého lyžování, pro něž jsou v okolí chalupy velmi dobré podmínky. Chalupa je k pronájmu pro 10 osob Zaujme vás i velmi příznivou cenou.
Pohádková roubená chalupa leží v zapomenuté vísce přímo pod hradem Trosky v Českém ráji. Chalupa nabízí sice jednodušší ubytování a k pronajmutí je pro 5 osob, ale o to více romantiky tomu, kdo je k ní vnímavý. Na velké zahradě u chalupy děti najdou i houpačku a pískoviště. A Český ráj to je opravdový ráj pro děti, sportovce, turisty i romantiky...
Chalupa pro 18 osob se zahradou se nachází na polosamotě ve vesnici Stupava na Uherskohradišťsku na jižní Moravě. Nabízí komfortní ubytování v nově zařízených pokojích, venkovní posezení s grilováním a čerstvě čepovaným pivem. Komu však chutná víno, ocení ochutnávku moravských vín v malém sklípku přímo u chaloupky či výborné stupavské slivovice.

 

Chalupa k pronajmutí ve Fojtce v Jizerských horách
Chalupa v Odranci - VysoÄŤina
Chata k pronajmutí v Pasekách - Krkonoše
Chalupa k pronajmutí v Rampuších - Orlické hory
Na okraji vesnice, v podhůří Jizerských hor, leží starobylá chalupa pro 8 osob se stylovou obývací místností, které dominují kachlová kamna. Turistické trasy Jizerských hor začínají hned za chalupou a provedou Vás po západní, méně frekventované části Jizerských hor.
Vysočina, to je nevyčerpatelná zásobárna úchvatných pohledů na zvlněnou krajinu. Třeba ten podvečerní z malé vesničky dolů do údolí k Novému Městu určitě stojí zato. A právě v této vesnici se nabízí k pronajmutí menší chalupa k pronajmutí pro 6 osob.
Stará horská chalupa byla citlivÄ› zrekonstruována, takĹľe byl zachován jejĂ­ ráz. Ze zápraží chalupy je krásnĂ˝ vĂ˝hled na vĂ˝chodnĂ­ část Krkonoš. PĹ™ed chalupou je romantická skála s ohništÄ›m a pod nĂ­ teÄŤe Ĺ™eka Jizera. VĂ˝hodná poloha chalupy umoĹľĹuje návštÄ›vy turistickĂ˝ch tras i sjezdovek jak v Krkonoších tak v JizerskĂ˝ch horách. Chalupa poskytne ubytovánĂ­ pro 8 osob.
Roubená chalupa leží v tiché vesnici v podhůří Orlických hor, na polosamotě s výhledem na rybníček. Když se v zimě chalupa i celá vesnice přikryje bílou peřinou, vypadá, jakoby stála modelem panu Ladovi při malování jeho obrázků. Zimní pohádku v chalupě pak zakončíte posezením u krbu nebo koupelí v relaxačním bazénu. Chalupa je k pronajmutí pro 8 osob.

 

 

Chalupa s bazénem v Českém ráji
Chalupa u Nových Hradů - jižní Čechy
Chalupa pod Kozákovem - Český Ráj
Chalupa k pronajmutí v Rampuších - Orlické hory
Poloroubená chalupa s bazénem se nachází na okraji obce Komárov na severní části hory Kozákov. A stejně jako z Kozákova i tato chalupa nabízí krásný panoramatický výhled na Krkonoše a Jizerské hory. K osvětlenému bazénu na zahradě u chalupy je to jen pár kroků. Chalupu s bazénem je k pronajmití pro 8 lidí.
Chalupa se nachází na okraji vesnice Rychnov u Nových Hradů. Chalupa byla poměrně nedávno zrekonstruována, v pokojích převažují dřevěné obklady a stylový nábytek. V zahradě chalupy je příjemné letní posezení s možností grilování a v blízkosti chalupy jsou hluboké lesy, které lákají jak k procházkám tak sběru lesních plodin.
Chalupa v Českém ráji na úbočí Kozákova s výhledem na Krkonoše se nachází v blízkosti Komárova. Leží na polosamotě obklopena velkou neoplocenou zahradou. Chalupa je vhodná pro dvě rodiny, jsou zde tři ložnice v patře, v obývacím pokoji je možné posedět u krbu či před domem. Z chalupy je možné podnikat výlety po celém Českém ráji.
Statek leží přímo pod bájnou horou Blaník. Nabízí ubytování ve velmi příjemných stylově zařízených pokojích s kachlovými kamny a dětem uzavřený dvůr, bazén a poležení na peci. Oba apartmány tvoří zcela samostatnou jednotku s dostatkem soukromí.

 

 

Česká pohoda Vám přeje pohodový pobyt na chatách a chalupách k pronajmutí v roce 2021!

KompletnĂ­ nabĂ­dku VĹ ECH OBJEKTĹ® naleznete ZDE !

 

CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ VOLNÉ NA SILVESTRA

Kompletní silvetrovská nabídka Silvestr na horách a silvestrovské pobyty v celé ČR a Vánoce na horách.

 

 

 

A pokud by vás letos lákala spíše dovolená u moře - třeba v dovolená v Chorvatsku, podívejte se na nabídku podobně pohodového ubytování v soukromí v Chorvatsku - převážně na ostrovech a v klidných místech stranou center masové turistiky. V apartmánech k pronajmutí často přímo u moře nebo přímo na opuštěných robinzonádách. A nebo vás láká naopak rušný život v apartmánech a bungalovech v přímořských střediscích v Itálii?