ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená v ČR - dovolená v Česku 2024

Dovolená v ČR 2024 od České pohody - dovolená v chalupách a dovolená v rodinných penzionech v Česku 2024

Letní dovolená v Česku 2024 - dovolená v ČR - letní dovolená na chatě u vody u řeky Lužnice v jižních Čechách  Letní dovolená v Česku 2024 - dovolená v ČR - dovolená v penzionu s bazénem u Semil - Český ráj  Letní dovolená v Česku 2024 - dovolená v penzionu s bazénem v Albrechticích v Jizerských horách

Dovolená v ČR - dovolená v chatách a chalupách či v ubytování v soukromí a dovolená v malých, především rodinných penzionech v celém Česku na rok 2024. Pohodová dovolená v ČR od České pohody. Pro letní dovolenou má Česká republika řadu zajímavých míst. Ale i lyžařských areálů, se stále se zlepšujícími službami pro zimní dovolenou je v České republice víc než dost.

Česká pohoda nabízí především dovolenou pro rodiny s dětmi v celé ČR. A správná dovolená, to je pro děti především koupání. Pro letní dovolenou v Česku proto máme velký výběr různých typů ubytování - chaty, chalupy a rodinné penziony pro dovolenou s dětmi s bazénem v Česku a dovolenou u vody nebo s blízkým koupáním - prostě ubytování pro "koupací" dovolenou v ČR. Co třeba dovolená na Lipně nebo na Orlíku, na jihu Česka,  dovolená na Slapech, nebo na jižní Moravě dovolená na Vranovské přehradě?

A ještě jeden typ na obohacení dovolené v ČR: Během celého roku, ale především v době letních dovolených se konají po celém Česku stovky zajímavých kulturních akcí - slavnosti, historické bitvy, poutě a jarmarky , nejen na dovolené stále oblíbenější gastronomické akce a akce pro děti. Zpestřete si dovolenou v ČR návštěvou některé z nich.

Romantikům bude zase vyhovovat dovolená na samotě - i takových chat, chalup a rodinných penzionů v romantických místech Česka najdete v nabídce dovolené od České pohody mnoho. Nabízíme ale i řadu objektů stále ještě komorních, ale zároveň dostatečně velkých pro dovolenou větších skupin přátel v ČR. Pokud preferujete spíše sportovní letní dovolenou v Česku, podívejte se na nabídku dovolené na horách v ČR.

A také pro zimní dovolenou ČR, včetně zimní dovolené s dětmi na horách ČR se sjezdovkami do 2 km, má Česká pohoda dostatečnou nabídku ubytování na horách v ČR - chat, chalup a rodinných penzionů. A pro opravdu lyžařskou dovolenou i objektů v ČR nedaleko sjezdovek.

Dovolená v Česku 2024 - letní dovolená v nejatraktivnějších oblastech ČR:

Jižní Čechy - Šumava - Český ráj - Jižní Morava - KrkonošeČeské Švýcarsko - Beskydy Jeseníky - Vysočina - Orlické hory - Jizerky

Dovolená v Česku 2024 - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené v ČR na rok 2024:

 1 2 3 další >  poslední >
nahoru
 1 2 3 další >  poslední >

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...