ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená s dětmi v Česku - dovolená v ČR 2024

Dovolená s dětmi v Česku - pohodová letní dovolená v chalupách a rodinných penzionech od České pohody.

 Letní dovolená s dětmi v Česku - léto v ČR 2023 - dovolená v ČR pro rodiny s dětmi - dovolená s dětmi v penzionu u Blatné v jižních Čechách  Letní dovolená s dětmi v Česku léto 2023 - dovolená v ČR pro rodiny s dětmi - Šumava - dovolená s dětmi na chalupě na Javorné  Letní dovolená s dětmi Česku léto 2023 - dovolená v ČR pro rodiny s dětmi - Český ráj - dovolená s dětmi na farmě u Turnova

Chaty, chalupy a rodinné penziony vhodné pro letní rodinnou dovolenou s dětmi v Česku. Dovolená s děmi, nejen v ČR - to je v létě dovolená s bazénem - tvrdí většina dětí. Ale nejen to. Pro ideální letní dovolenou s dětmi v ČR je vhodná i oplocená zahrada, hřiště, prolejzačky a klouzačky. Podívejte se na chaty, chalupy a rodinné penziony v Česku, které řadu těchto požadavků splňují a ve kterých si dovolenou s dětmi v České republice - v Čechách a na Moravě - opravdu užijete - protože si ji užijí děti!

Pro letní dovolenou pro rodiny s dětmi nabízíme  ubytování v chatách a chalupách a v rodinných penzionech v celé ČR -  v jižních Čechách,  na jižní Moravě, kde můžete trávit dovolenou s dětmi hlavně u vody. Nebo se s dětmi můžete toulat skalními městy na dovolené  v Českém ráji  nebo v Českém Švýcarsku. Především sportovní rodiny jezdí na dovolenou s dětmi jezdí i na hory - hlavně na Šumavu či do Krkonoš, ale i do Jizerských horOrlických hor či do moravských Beskyd a Jeseníků. Možná ale zvolíte pro svou rodinnou dovolenou s dětmi některé z méně navštěvnovaných míst - například Vysočinu.

Ze zkušeností víme, že pro letní dovolenou s dětmi, zejména malými dětmi a to nejen v Česku, je nejdůležitější koupání - nejlépe bazén. Podívejte se tedy na nabídku objektů s bazénem pro dovolenou s dětmi v ČR - chat, chalup a rodinných penzionů v Česku s bazénem. Zde je kompletní přehled ubytování s bazénem v ČR. Další možnost je pak  dovolená s dětmi u vody, kterou děti milují. A nemusíte kvůli tomu jezdit k moři. S dětmi si užijete letní dovolenou u vody i u nás - třeba na Vranovské přehradě nebo  - dovolenou na Lipně - u jihočeského moře. Ale i třeba na Orlíku nebo na Slapech.

A dovolená v ČR bude ještě zajímavější, když s dětmi navštívíte i některou z akcí pro děti, které se, zejména v době dovolených, konají v celé České republice.

Pro zimní dovolenou s dětmi v ČR - tedy lyžařskou dovolenou se nejlépe hodí objekty nedaleko sjezdovek.

Dovolená s dětmi v Česku - přehled letní dovolené s dětmi v  turistických oblastech ČR 2024:

Šumava - jižní ČechyČeský ráj - Krkonoše - Jizerské hory - jižní MoravaVysočina - Beskydy - Jeseníky

A zde je pro úplnost úplná nabídka zimní i letní dovolené v ČR 2024.

Dovolená s dětmi Česku - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené s dětmi v ČR:

 1 2 3 další >  poslední >
nahoru
 1 2 3 další >  poslední >

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...