ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Penziony jižní Morava

Jižní Morava - penziony, především malé rodinné penziony na jižní Moravě

Kde jste: Ubytování v ČR (home) > penziony v ČR  (nebo ubytování na jižní Moravě) > penziony na jižní Moravě

Penziony jižní Morava - penzion u Vranovské přehrady  Penziony jižní Morava - penzion v Lednici po Pálavou  Penziony jižní Morava penzion s vinným sklepem u Kyjova

Pro dovolenou na jižní Moravě zde objevíte opravdu pestrou  nabídku. Na jižní Moravě penziony, především menší rodinné penziony, ale i chaty a chalupy. Jižní Morava - to je ráj především pro milovníky vína. V nabídce penzionů na jižní Moravě České pohody tedy najdete několik penzionů, které nabízejí ubytování buď přímo s návštěvou vinného sklepa a nebo penziony, ležící ve vinařských oblastech jižní Moravy.

Rodinné penziony a další ubytování na Vranovské přehradě zase uspokojí milovníky koupání a jsou vhodné především pro dovolenou s dětmi na jižní Moravě. Milovníky vína a pohodové cyklistické dovolené láká především ubytování u vína, zejména pak penziony a další ubytování na Pálavě. Řada penzionů na jižní Moravě nabízí i ubytování s polopenzí.

Další předností jižní Moravy je, že mnoho penzionů leží jen nedaleko hranice s Rakouskem, takže je možné pohodlně prozkoumávat i přilehlé (především vinařské) oblasti Rakouska. Pro úplnost kompletní nabídka ubytování na jižní Moravě - chaty, chalupy a penziony. A v neposlední řadě jižní Morava nabízí množství zajímavých kulturních akcí - zejména vinařských.

Nabídku penzionů si můžete případně i rozšířit o oblasti, které jsou jižní Moravě blízké - především jižní Čechy. Trochu jiné kouzlo mají penziony na Vysočině a ještě jiné, abychom zůstali v "jižních" oblastech, penziony na Šumavě.

Nejžádanější penziony na jižní Moravě: penziony s bazénempenziony pro rodiny s dětmi - penziony u vody - penziony na samotě

Kompletní nabídka a podrobné vyhledávání penzionů na jižní Moravě:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...