ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená na jižní Moravě

Jižní Morava - dovolená v chatách, chalupách a rodinných penzionech jižní Moravy - dovolená v kraji vína folklóru

Dovolená jižní Morava - dovolená v na chatě u Vranovské přehrady na jižní Moravě  Dovolená jižní Morava - dovolená v penzionu u Vranovské přehrady na jižní Moravě  Dovolená jižní Morava - dovolená u vína ve Velkých Bílovicích na jižní Moravě

Dovolená na jižní Moravě - pohodová dovolená s ubytovánímchatách a chalupách jižní Moravy a dovolená v malých rodinných penzionech z nichž některé nabízí i dovolenou s polopenzí.

Dovolená na jižní Moravě - to je především dovolená vody. Ubytování u vodychatách a chalupách a rodinných penzionech, nejčastěji v chatkách a penzionech) u Vranovské přehrady. Nebo v objektech s bazénem - v chatách, chalupách a rodinných penzionech na jižní Moravě, vhodných především pro dovolenou rodin s dětmi.

A samozřejmě - jižní Morava, to je také dovolená u vína - objekty se sklípkem nebo v jejich blízkosti ve vinařských oblastech jižní Moravy (např. dovolená na Pálavě.). Při své dovolené na jižní Moravě můžete také navštívit některou z akcí na jižní Moravě, které se zde v době vaší dovolené konají - nejčastěji vinařských či folklórních, jak se na jižní Moravu sluší.

A pak, při dovolené na jižní Moravě se můžete kochat i spustou přírodních krás a zažít i přírodní dobrodružství - třeba při pozorování ptáků. Např. v okolí Lednice, na Novomlýnských nádržích nebo na Slovácku. Včetně možnosti vycházek s ornitologem a zajímavým povídáním o ptácích.


Jestliže se vám nelíbí žádný z objektů pro dovolenou na jižní Moravě, podívejte se na nabídku dovolené v sousedních jižních Čechách nebo na dovolenou na Vysočině, Případně se rozhlédněte po nabídce dovolené kdekoliv v ČR.

Jižní Morava - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené na jižní Moravě:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...