ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování jižní Morava

Jižní Morava - ubytování v rodinných penzionech a ubytování v chatách, a chalupách na jižní Moravě

Ubytování jižní Morava - ubytování v penzionu u Vranovské přehrady na jižní Moravě  Ubytování jižní Morava - ubytování v chalupě u Moravského krasu na jižní Moravě  Ubytování jižní Morava - ubytování v chatě na Vranovské přehradě na jižní Moravě

Ubytování na jižní Moravě nabízíme v chatách a chalupách a malých rodinných penzionech, z nichž některé nabízí i ubytování s polopenzí. Ubytování pro pohodovou dovolenou na jižní Moravě - ubytování u vody pro vodomily (především na Vranovské přehradě).Pro milovníky vína ubytování u vína  (zejména Pálava láká stále více návštěvníků - přitom můžete navštívit i některou z vinařských akcí na jižní Moravě) i ubytování na jižní Moravě pro dovolenou rodin s dětmi. Nejen dětem se jistě bude na jižní Moravě ještě více líbit, když je vezmete na některou z kulturních akcí, Téměř ve všech nabízených objektech je možné ubytování se psem.

Na jižní Moravě se ale můžete kochat i řadou přírodních krás a dokonce prožít i přírodní dobrodružství při pozorování ptáků samostatně nebo s odborným doprovodem ornitologa, v ptačích lokalitách - na  Lednicku, na Novomlýnských nádržích nebo na Slovácku.

Nejžádanější ubytovani na jižní Moravě: Ubytování s bazénem - ubytování pro rodiny - ubytování u vody - ubytování na samotě

Neoslovilo vás ubytování na jižní Moravě? Podívejte se na sousední nabídku ubytování v jižních Čechách. A nebo ještě bližší ubytování na Vysočině.

Jižní Morava - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování na jižní Moravě:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...