ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování Český ráj

Ubytování Český ráj - ubytování v chalupách, chatách a ubytování v rodinných penzionech v celém Českém ráji.

Ubytování Český ráj - ubytování v roubené chalupě pod Troskami v  centru Českého ráje  Ubytování Český ráj - ubytování v penzionu pod Vyskeříi v Českém ráji  Ubytování Český ráj - ubytování v penzionu nad Semilami na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší

Český ráj to má v názvu - je to prostě ráj v Čechách. A v tom ráji (Českém) vám nabízíme ubytování v romantických roubených chalupách, ubytování v pohodových rodinných penzionech ve všech možných koutech Českého ráje. Ubytování nedaleko bludišť skalních měst Českého ráje (především ubytování u Prachovských skal) nebo ubytování na úpatí Kozákova, z jehož vrcholu je vidět celá čtvrtina České země. Český ráj, to je tajný tip pro opravdu romantickou dovolenou. Některé z penzionů v Českém ráji nabízí i ubytování s polopenzí  a v mnoha penzionech, chatách a chalupách je možné ubytování se psem. Kromě atraktivního ubytování Český ráj nabízí svým hostům i řadu zajímavých kulturních akcí. Na okrajích CHKO Český ráj jsou i zajímavé lokality pro pozorování vodních ptáků.

A pokud hledáte ubytování v Českém ráji na Silvestra - zde najdete aktuální nabídku volného ubytování Silvestr Český ráj. Zde najdete kompletní nabídku silvestrovské pobyty v ČR a nabídku ubytování na Silvestra v chatách a chalupách.

Možná vás zaujmou i tipy na ubytování v oblastech sousedících s Českým rájem - ubytování v Krkonoších, ubytování v Jizerských horách a nebo třeba ubytování v dalších českých "skalních" oblastech - ubytování České Švýcarsko a ubytování Kokořínsko.

Nejžádanější ubytovani v Českém ráji: Ubytování s bazénem - ubytování pro rodiny s dětmi - ubytování u vody - ubytování na samotě

Český ráj - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování Českém ráji:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...