ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše - ubytování v chalupách a ubytování v penzionech v Krkonoších a v podhůří Krkonoš

Ubytování Krkonoše - ubytování v chatě na Pomezních boudách v Krkonoších  Ubytování Krkonoše - ubytování v penzionu ve Strážném v Krkonoších  Ubytování Krkonoše - ubytování v roubené chalupě nad Horním Maršovem v Krkonoších

Ubytování v Krkonoších - na hřebenech, ve sportovních a lyžařských střediscích Krkonoš i v malebném podhůří Krkonoš. Ubytování v chatách, chalupách i rodinných penzionech, které nabízejí jak ubytování s polopenzí, tak ubytování s vlastním vařením. Krkonoše jsou naše nejvyšší hory a tak lákají především v zimě lyžaře na zimní dovolenou v Krkonoších - ideálně s ubytováním nedaleko sjezdovek. V létě pak Krkonoše lákají horské turisty  na aktivní letní dovolenou v Krkonoších. Proto vám nabízíme především ubytování v horských střediscích Krkonoš - ubytování v rodinných penzionech a chalupách. V nabídce ale najdete i ubytování v tradičních krkonošských chatách, dokonce i přímo na hřebenech Krkonoš. A naopak i ubytování v chalupách v malebném a klidném podhůří Krkonoš. Stále více lidí vyhledává ubytování v Krkonoších, kde je možné ubytování se psem.Zpravidla sportovní či turistickou dovolenou v Krkonoších vám může zpestřit návštěva některé z kulturních akcí v okolí vašeho ubytování.

A pokud hledáte ubytování v Krkonoších na Silvestra - zde najdete aktuální nabídku volného ubytování - Silvestr v Krkonoších. Zde pak ubytování na Silvestr na všech horách nebo silvestrovské pobyty v celé ČR  a zde ubytování na Silvestr v chatách a chalupách.

Cestou ze západních Krkonoš se můžete ještě zastavit na pozorování ptáků na ornitologicky významných lokalitách na Bohdanečském rybníku - či jiných vodních plochách na Bohdanečsku nebo o kousek dál na Žehuňském rybníce.

A vyděsí-li vás strmé kopce Krkonoš, nahlédněte do nižších hor na nabídku ubytování v sousedních  Jizerských horách nebo na ubytování ve vzdálenějších Orlických horách. Či do kraje mírného a romantického, Krkonoším rovněž sousedního - na ubytování v Českém ráji. Zde pak najdete kompletní nabídku ubytování na horách v ČR.

Nejžádanější ubytovani v Krkonoších: Ubytování s bazénemubytování na samotěubytování u sjezdovkyubytování s dětmi

Ubytování Krkonoše - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování v Krkonoších:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...