ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená v Českém ráji

Český ráj - dovolená v chatách, chalupách a rodinných penzionech v Českém ráji - dovolená v kraji skalních měst

Dovolená v Českém ráji - dovolená v chalupě pod Kozákovem v Českém ráji  Dovolená Český ráj - dovolená v penzionu pod Vyskeří v Českém ráji  Dovolená Český ráj - dovolená v chalupě pod Troskami v Českém ráji

Dovolená v Českém ráji - pohodová dovolená v chatách a chalupách k pronajmutí v Českém ráji a dovolená v malých rodinných penzionech v celém Českém ráji (kompletní nabídka ubytování v Českém ráji). Dovolená vody - u rybníků Českého ráje i v okolí skalních měst Českého ráje - především dovolená u Prachovských skal).

V Českém ráji je mnoho objektů pro "koupací" dovolenou - pro dovolenou vody nebo objekty s bazénem - chaty, chalupy a rodinné penziony v malebných vesnicích Českého ráje. Taková dovolená bude vyhovovat hlavně rodinám s dětmi. Romantikům se zase bude líbit dovolená na samotě v mnoha zapadlých místech Českého ráje. V řadě objektů můžete strávit na dovolenou se psem. Některé z penzionů Českém ráji nabízí i dovolenou s polopenzí. Český ráj je také ideálním krajem pro aktivní dovolenou - turistickou i cyklistickou. A také můžete navštívit některou ze zajímavých akcí v Českém ráji. Nebo můžete naopak zvolit klid v přírodě a vyrazit na okraj Českého ráje pozorovat ptáky.

Jestliže si z nabídky dovolené v Českém ráji nevyberete vyhovující objekt, podívejte se do sousedství - třeba na dovolenou v Krkonoších nebo na dovolenou v Jizerských horách. Případně si můžete vybírat z kompletní nabídky dovolené v Česku.

Český ráj - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené v Českém ráji:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...