ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Ubytování na horách

Ubytování s bazénem Ubytování u vody Ubytování pro rodiny s dětmi Ubytování na horách Ubytování na samotě Ubytování u sjezdovky

Ubytování na horách - Krkonoše - ubytování v penzionu ve Strážném - Krkonoše  Ubytování na horách - Orlické hory - ubytování v rodinném penzionu v Deštném v Orlických horách  Ubytování na horách Jizerské hory - ubytování v penzionu v Albrechticích v Jizerských horách

Ubytování na horách v ČR - ubytování v chatách, chalupách a penzionech na všech horách Čech i Moravy.

Česká pohoda nabízí pohodové ubytování na horách - ubytování v chatách a chalupách a rodinných penzionech v celé ČR na horách. Ubytování na českých horách - v Jizerských horách, Krkonoších, na Šumavě, v Orlických horách, Lužických horách a v Krušných horách. A ubytování nabízíme samozřejmě také na horách moravských - v Beskydech, Jeseníkách a na Vysočině.

Ubytování na horách hledá více lidí pro zimní dovolenou na horách - nejčastěji ubytování u sjezdovky či nedaleko sjezdovek. Ale i letní dovolená na horách je stále oblíbenější. Nabízíme proto ubytování nejen ve sportovních střediscích na horách, ale i poklidných místech na horách či v podhůří hor.

A pokud se zajímáte o ubytování na horách v nejvyhledávanějších termínech na konci roku, podívejte se na aktualizovanou nabídku volného ubytování - Vánoce na horáchSilvestr na horách, eventuálně na kompletní nabídku silvestrovských pobytů (ubytování v celé ČR - nejen na horách).

Kompletní nabídka a podrobné vyhledávání ubytování na horách:

 1 2 3 další >  poslední >
nahoru
 1 2 3 další >  poslední >

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...