ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená v Krkonoších

Krkonoše - dovolená v chatách, chalupách a rodinných penzionech Krkonoš - dovolená v kraji Krakonoše

Dovolená Krkonoše - dovolená v penzionu ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších   Dovolená Krkonoše - dovolená v penzionu v Pasekách v Krkonoších   Dovolená Krkonoše - dovolená v rodinném penzionu v Pasekách v Krkonoších

Dovolená v Krkonoších - pohodová dovolená v chatách a chalupách k pronajmutí a dovolená v malých rodinných penzionech v horských střediscích Krkonoš i v malebném podhůří Krkonoš. Řada penzionů nabízí dovolenou s polopenzí. Zde najdete kompletní nabídku ubytování v Krkonoších.

I na horách, v Krkonoších přijde někdy o dovolené vhod ubytování v objektech s bazénem - v chatách, chalupách a rodinných penzionech, a to především, pokud jedete do Krkonoš na dovolenou s dětmi. V Krkonoších je také mnoho míst pro romantickou romantickou dovolenou na samotě. I když Krkonoše k tomu přímo vybízí, dovolená v Krkonoších nemusí být jen sportovní dovolenou - i v Krkonoších se konají různé kulturní a zábavné akce.

Cestu z dovolené v západních Krkonoších si můžete ještě zpestřit podvečerní zastávkou s pozorováním ptáků na ornitologicky významných lokalitách - na Bohdanečsku - nejlépe na samotném Bohdanečském rybníku s ptačí pozorovatelnou nebo o kousek dál na Žehuňském rybníce.

A pro zimní dovolenou v Krkonoších vám nabízíme ubytování v lyžařských střediscích Krkonoš, včetně ubytování v Krkonoších přímo u sjezdovky či blízko sjezdovky. Hledáte-li ubytování v Krkonoších, podívejte se na aktuální přehled silvestrovská dovolená v Krkonoších.

Jestliže nenajdete pro dovolenou v Krkonoších vhodný objekt, zkuste si vybrat třeba z nabídky v sousedních horách - dovolená v Jizerských horách nebo dovolená v Orlických horách. Či také u sousedů z dovolené v Českém ráji. Můžete také vybírat z kompletní nabídky dovolená na horách v ČR či dovolená kdekoliv v ČR. Nebo na zimu z objektů poblíž lyžařských areálů - zimní dovolená na horách.

Krkonoše - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené v Krkonoších:

nahoru

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...