ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Letní dovolená s dětmi v Česku - letní dovolená v ČR 2024

Letní dovolená s dětmi v ČR 2024 - dovolená v penzionech a chalupách Česku od České pohody.

 Dovolená s dětmi v Česku - letní dovolená s bazénem v penzionu u Kolínce - Šumava - ČR  Letní dovolená s dětmi v Česku - v penzionu s bazénem v Albrechticích v Jizerských  horách - ČR  Dovolená s dětmi v ČR - letní dovolená v Česku pro rodiny s dětmi - penzion u Blatné v jižních Čechách

Kouzlo letní dovolené s dětmi v ČR nebo, jak si dnes zvykáme říkat, dovolené v Česku, zkrátka dovolené s dětmi doma, znovuobjevuje stále více lidí. A není to jen kvůli bezpečnostní situaci či ceně. Dovolená s dětmi v Česku má svůj půvab - jiný, než letní dovolená u moře, ale neméně přitažlivý. V ČR můžeme s dětmi trávit dovolenou aktivnější - věnovat se sportovním aktivitám, výletům a poznávání Česka a jeho krás. Nicméně jedna věc je při letní dovolené s dětmi stejná, ať se jedná o dovolenou v ČR nebo v zahraničí - děti milují dovolenou s bazénem. Jsou schopni v něm trávit opravdu významnou část dovolené.

Můžete si vybrat, zda chcete trávit dovolenou s dětmi v některém z penzionů s bazénem nebo zda dáte přednost chatě či chalupě s bazénem. Zde najdete kompletní nabídku objektů s bazénem pro vaši letní dovolenou s dětmi v ČR.

Dovolená v objektech s bazénem ale není jediná možnost, jak letní dovolenou s dětmi v Česku pro děti zatraktivnit. Další možnost je určitě dovolená s dětmi u vody či blízko vody, v objektech, které umožňují koupací dovolenou v ČR - především u přehrad - na Orlíku, dovolená na Slapech nebo dovolená u jihočeského moře - na Lipně. Případně dovolená na jižní Moravě na Vranovské přehradě.

 A velkou radost dětem uděláte, pokud s nimi během dovolené navštívíte i některou z akcí pro děti, které se, především v době letních dovolených, pořádají v celé ČR.

 Řada chat, chalup a penzionů se více či méně specializují právě na dovolenou s dětmi. Jsou vybaveny oplocdenou zahradou, zpravidla samozřejmě s bazénem, dětským hřištěm (houpačky, pískoviště, prolézačky a další atrakce. Mimořádně atraktivní pak je pro dovolenou s dětmi dovolená na statku či farmě.

Česká pohoda nabízí pro dovolenou s dětmi ubytování v chatách a chalupách a v rodinných penzionech v celé ČR -  především u vody můžete trávit dovolenou s dětmi např. v jižních Čechách  či na jižní Moravě,  Pokud vašim ratolestem nevadí výlety, můžete se s dětmi toulat skalními městy Česka na dovolené v Českém Švýcarsku nebo v oblíbeném Českém ráji. A sportovněji založené rodiny jezdí na dovolenou s dětmi i v létě na hory - na Šumavu, do Krkonoš a nebo třeba do mírnějších sousedních Jizerských hor a Orlických hor a nebo do moravských Beskyd a Jeseníků. Vyhledáváte-li pro dovolenou s dětmi méně navštěvovaná místa ČR, doporučujeme například Vysočinu. Vybírat si můžete i z kompletní nabídky objektů vhodných pro dovolenou s dětmi v Česku.

Pro lyžařskou zimní dovolenou s dětmi v ČR jsou nejvhodnější objekty nedaleko sjezdovek. A zde se můžete pro úplnost podívat na úplnou nabídku dovolené v ČR.

Letní dovolená s dětmi v Česku - podrobné vyhledávání dovolené s dětmi v ČR:

 1 2 3 další >  poslední >
nahoru
 1 2 3 další >  poslední >

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...