ČESKÁ POHODA - chaty a chalupy k pronajmutí Cestovní agentura českého venkova - pohodová dovolená v Čechách a na Moravě
tel. 241 402 222 - po–pá 10–16 hod., mobil 606 264 365, 777 048 638 - po–ne 9–19 hod.
Hlavní strana Všeobecné podmínky O nás Kontakt Nabídněte svůj objekt

Dovolená v jižních Čechách

Dovolená v jižních Čechách - dovolená v chatách, chalupách a rodinných penzionech v jižních Čechách

Dovolená v jižních Čechách - dovolená v penzionu na samotě u Bechyně - jižní Čechy  Dovolená v jižních Čechách - mlýn u rybníka v České Kanadě - jedné z nejkrásnějších částí jižních Čech  Dovolená v jižních Čechách - dovolená v penzionu s bazénem na Strakonicku - jižní Čechy

Široká nabídka dovolené v jižních Čechách - pohodová dovolená v chatách a chalupách k pronájmu a dovolená v malých rodinných penzionech v celých jižních Čechách (kompletní nabídka ubytování v jižních Čechách).

Jižní Čechy nabízejí vše pro různé typy dovolené - pro koupací dovolená vody u rybníků a přehrad jižních Čech (např. dovolenou na Orlíku, na Slapech nebo dovolenou na Lipně nebo v objektech s bazénem. V jižních Čechách také najdete spoustu chat, chalup a rodinných penzionů vhodných pro dovolenou rodin s dětmi. Řada penzionů v jižních Čechách nabízí dovolenou s polopenzí. Pro aktivní dovolenou nabízí jižní Čechy nenáročné, lehce zvlněné terény (zejména na Třeboňsku), pro poněkud náročnější dovolenou v České Kanadě a pro sportovce pak v Novohradských horách. I romantickou dovolenou v malebných vesnicích či na samotách nebo naopak v historických městech můžete strávit v mnoha místech jižních Čech. A v jižních Čechách můžete strávit dovolenou i se svým zvířecím mazlíčkem - dovolená se psem v jižních Čechách.

V jižních Čechách se také koná řada zajímavých akcí, kterými si můžete zpestřit svou dovolenou - kalendář akcí v jižních Čechách.

A pokud máte rádi přírodu, můžete o dovolené v jižních Čechách zažít malé přírodní dobrodružství - pozorování vodních ptáků. Vhodnými lokalitami jsou především Třeboňsko, Českobudějovicko, na Písecku především Národní přírodní rezervace Řežabinec, ale také některé lokality na Blatensku.

A pokud si z naší nabídky nevyberete svou dovolenou v jižních Čechách, podívejte se na sousední oblasti - na nabídku dovolené na Šumavě a dovolené na jižní Moravě. Zde najdete dovolenou v celé ČR.

Pokud nejste náruživí lyžaři, můžete v jižních Čechách strávit i silvestrovskou dovolenou.

Jižní Čechy - kompletní nabídka a podrobné vyhledávání dovolené v jižních Čechách:

 1 2 další > 
nahoru
 1 2 další > 

Nenašli jste objekt, který by Vám vyhovoval? Zkuste vyhledávání podle různých kritérií.
Případně nám zavolejte, rádi Vám pomůžeme!

tel: 241 402 222 - po-pá 10 - 16 hod., mobil: 777 048 638 - do 20 hod.

S námi již 21. rokem...